Home
BAS 1
2020/2021
 

Programma BAS 1 Seizoen 2020/2021


Wedstrijdprogramma:
26-09-2020
14:30 uur
Zwolsche Boys 1 - BAS 1
03-10-2020
14:30 uur
BAS 1 - Oene 1
10-10-2020
14:30 uur
Olympia '28 1 - BAS 1
17-10-2020
14:30 uur
BAS 1 - Hulshorst 1
24-10-2020
14:30 uur
VIOS V. 1 - BAS 1
31-10-2020
14:30 uur
BAS 1 - Hatto Heim 1
07-11-2020
14:30 uur
ESC 1 - BAS 1
21-11-2020
14:30 uur
DSV '61 1 - BAS 1
28-11-2020
14:30 uur
BAS 1 - Elspeet 1
05-12-2020
15:00 uur
Swift '64 1 - BAS 1
12-12-2020
14:30 uur
BAS 1 - Hattem 1
16-01-2021
14:30 uur
SC Rouveen 1 - BAS 1
23-01-2021
14:30 uur
BAS 1 - VIOS V. 1
30-01-2021
14:30 uur
Oene 1 - BAS 1
06-02-2021
14:30 uur
BAS 1 - Zwolsche Boys 1
27-02-2021
14:30 uur
HTC 1 - BAS 1
06-03-2021
14:30 uur
BAS 1 - ESC 1
13-03-2021
14:30 uur
BAS 1 - DSV '61 1
20-03-2021
14:30 uur
Hattem 1 - BAS 1
27-03-2021
14:30 uur
Elspeet 1 - BAS 1
10-04-2021
14:30 uur
BAS 1 - SC Rouveen 1
17-04-2021
14:30 uur
Hulshorst 1 - BAS 1
24-04-2021
14:30 uur
BAS 1 - Swift '64 1
08-05-2021
14:30 uur
Hatto Heim 1 - BAS 1
15-05-2021
14:30 uur
BAS 1 - Olympia '28 1
Mannen Zaterdag - 3e klasse C
Programma
26-sep 14:30Olympia'28 - SC RouveenCompetitie
26-sep 14:30Hatto Heim - ESCCompetitie
26-sep 14:30DSV '61 - HulshorstCompetitie
26-sep 14:30HTC - ElspeetCompetitie
26-sep 14:30Zwolsche Boys - BASCompetitie
26-sep 15:00Swift '64 - HattemCompetitie
26-sep 17:00Oene - VIOS V.Competitie
3-okt 14:30SC Rouveen - Hatto HeimCompetitie
3-okt 14:30Hulshorst - ESCCompetitie
3-okt 14:30Elspeet - Olympia'28Competitie
3-okt 14:30Hattem - HTCCompetitie
3-okt 14:30VIOS V. - DSV '61Competitie
3-okt 14:30BAS - OeneCompetitie
3-okt 15:00Swift '64 - Zwolsche BoysCompetitie

Bijgewerkt: 20-9-2020 07:49


Sponsor:
AH Jan Schuurhuis AH Jan Schuurhuis

Programma BAS 1
26/09
14:30 
Zwolsche Boys 1Uit
03/10
14:30 
Oene 1Thuis
10/10
14:30 
Olympia '28 1Uit
17/10
14:30 
Hulshorst 1Thuis
24/10
14:30 
VIOS V. 1Uit
31/10
14:30 
Hatto Heim 1Thuis
07/11
14:30 
ESC 1Uit
21/11
14:30 
DSV '61 1Uit
28/11
14:30 
Elspeet 1Thuis
05/12
15:00 
Swift '64 1Uit
12/12
14:30 
Hattem 1Thuis
16/01
14:30 
SC Rouveen 1Uit
23/01
14:30 
VIOS V. 1Thuis
30/01
14:30 
Oene 1Uit
06/02
14:30 
Zwolsche Boys 1Thuis
27/02
14:30 
HTC 1Uit
06/03
14:30 
ESC 1Thuis
13/03
14:30 
DSV '61 1Thuis
20/03
14:30 
Hattem 1Uit
27/03
14:30 
Elspeet 1Uit
10/04
14:30 
SC Rouveen 1Thuis
17/04
14:30 
Hulshorst 1Uit
24/04
14:30 
Swift '64 1Thuis
08/05
14:30 
Hatto Heim 1Uit
15/05
14:30 
Olympia '28 1Thuis


Een parel van BAS 1


Leander Touw


© Copyright 2020, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat